Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

Uroczysta zbiórka z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne asp. sztab. Grzegorza Budynka

26 listopada 2020 roku odbyła się uroczystość pożegnania asp.sztab. Grzegorza Budynka – Dowódcy Sekcji w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Funkcjonariusz zakończył okres służby zawodowej w systemie zmianowym w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną i związanymi z nią obostrzeniami, uroczysta zbiórka odbyła się w ograniczonym gronie. Odchodzącego funkcjonariusza żegnał Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Koszalinie bryg. Adam Gonciarz w obecności kadry kierowniczej Komendy wraz z dowódcami jednostek ratowniczo-gaśniczych nr 1 i nr 2. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej funkcjonariusza, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczając okolicznościowy upominek. Zastępca Komendanta Miejskiego  PSP w Koszalinie bryg. Adam Gonciarz podziękował strażakowi za codzienny trud i poświęcenie, za godną postawę w służbie oraz zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych.

 

DSC02693

Nowemu emerytowi życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym oraz sukcesów w dążeniu do wybranych celów, jak również zrealizowania wszystkich planów i zamierzeń.

 

  • DSC02691
  • DSC02693
  • DSC02694
  • DSC02699
  • DSC02703
  • DSC02710

Opracowanie i zdjęcia: sekc. Piotr Kabata

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin