Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

Uroczysta zbiórka związana z odejściem na zaopatrzenie emerytalne Zastępcy Naczelnika Wydziału ds. operacyjno-szkoleniowych w Komendzie Miejskiej PSP w Koszalinie

30 października 2020 roku odbyła się uroczystość pożegnania mł. bryg Piotra Skrzypińskiego – Zastępcy Naczelnika Wydziału ds. operacyjno-szkoleniowych. Funkcjonariusz zakończył okres służby zawodowej w systemie codziennym w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną i związanymi z nią obostrzeniami, uroczysta zbiórka odbyła się w ograniczonym gronie. Odchodzącego funkcjonariusza żegnał komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender w obecności kadry kierowniczej Komendy wraz z dowódcami jednostek ratowniczo-gaśniczych nr 1 i nr 2. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej funkcjonariusza, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczając okolicznościowy upominek. Komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender podziękował strażakowi za codzienny trud i poświęcenie, za twórczą postawę w służbie oraz zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych.

Nowemu emerytowi życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym oraz sukcesów w dążeniu do wybranych celów, jak również zrealizowania wszystkich planów i zamierzeń.

  • DSC02650
  • DSC02654
  • DSC02655
  • DSC02665

Opracowanie i zdjęcia: sekc. Piotr Kabata, Olimpia Kisielewska

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin