Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - możliwość pozyskania sprzętu ratowniczego dla OSP

W związku z aktualnym naborem wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego z Działania 3.4 Adaptacja do zmian klimatu - Typ 2. Wyposażenie służb ratownictwa w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie zwraca się z prośba o pomoc w rozpropagowaniu informacji o możliwości składania wniosków przez Ochotnicze Straże Pożarne -  na wyposażenie służb ratownictwa w specjalistyczny sprzęt.

W związku z powyższym Lokalny Punkt Informacyjny w Koszalinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w Koszalinie dotyczące omówienia zasad i przygotowania wniosku o dofinansowanie w ramach w/w działania.

Informacje dotyczące zasad naboru oraz przygotowania wniosku o dofinansowanie zostaną omówione przez przedstawicieli Instytucji Organizującej Konkurs (Wydział Wdrażania Działań Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego).

Termin, do którego można składać wnioski

21 grudnia 2018 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu

kwiecień 2019 r.

Kto może składać wnioski?

Ochotnicza Straż Pożarna i jej związki i oddziały.

Na co można otrzymać dofinansowanie?

Wyposażenie służb ratownictwa w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu złożenia dokumentacji aplikacyjnej oraz dotyczące możliwości dokonywania uzupełnień zawarte są w treści regulaminu konkursu.

Termin spotkania:  14 grudnia 2018 r. w godz. 10:-13:00

Miejsce spotkania: Wydział Zamiejscowy Urzędu Marszałkowskiego w Koszalinie  Al. Monte Cassino 2

„Spotkanie informacyjne dotyczące aplikowania o fundusze europejskie w ramach Działania 3.4 Adaptacja do zmian klimatu - Typ 2. Wyposażenie służb ratownictwa w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii”.

Program spotkania

10:00-10:10   Powitanie uczestników i przedstawienie planu spotkania.
10:10-10:30   Przedstawienie oferty sieci PIFE.
10:30-11:15   Główne założenia konkursu dla Działania 3.4 – typ 2 projektu/ procedura wyboru projektów
11:15-11:30   Przerwa.
11:30-12:30   Wniosek o dofinansowanie dla Działania 3.4 – typ 2 projektu

12:30-13:00  Pytania od beneficjentów

Informacja o spotkaniu znajduje się na stronie http://www.rpo.wzp.pl/o-programie/konferencje-i-szkolenia  Osoby zainteresowane proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin