Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

Uroczysty apel związany z odejściem na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy

                4 lipca 2018 roku odbyła się uroczystość pożegnania mł. asp. Krzysztofa Tota - dowódcę sekcji, st. ogn. Jacka Grabowieckiego - operatora sprzętu specjalnego oraz st. ogn. Marka Mejera - starszego ratownika. Funkcjonariusze zakończyli okres czynnej służby zawodowej w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 i Nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie i przeszli na emeryturę.

Odchodzących strażaków żegnał komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender w obecności licznie zebranych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej Komendy. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej funkcjonariuszy, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczono okolicznościowe upominki. Koleżanki i koledzy, strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę.

                W trakcie uroczystej zbiórki komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender podziękował strażakom za ofiarność i zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych.

                Nowym emerytom życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym oraz odwagi w spełnianiu marzeń.

  • DSC00153
  • DSC00154
  • DSC00158
  • DSC00201
  • DSC00203

opracowanie i zdjęcia: KM PSP Koszalin

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin