Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

Ogólnopolska zbiórka krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

wykleci plakat MSW MON 2

 

"spoKREWnieni służbą" 2018

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński objął patronatem akcję pt. „spoKREWnieni służbą”, której celem jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego, przypadającego na dzień 1 marca, obchodzonego od 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - poprzez honorowe oddanie krwi.

W związku z powyższym Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie wspólnie z funkcjonariuszami służb podległych MSWiA oraz Wojsko Polskie zapraszają wszystkich chętnych do przyłączenia się do w/w społecznej inicjatywy.

Osoby chcące oddać krew na rzecz chorych oraz ofiar wypadków w ramach zainaugurowanej ogólnopolskiej akcji, mogą to uczynić w dniach 1-31 marca br. w godzinach 7.45-11.00 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Koszalinie ul. Chałubińskiego 7. W momencie zgłoszenia się w celu oddania krwi, oddający powinni poinformować personel medyczny, że chcą oddać krew w ramach akcji krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą”.

Koordynatorem akcji z ramienia Komendanta Miejskiego PSP w Koszalinie jest mł. asp. Paweł Bochno.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin