Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

Uroczysty apel związany z odejściem na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariusza

5 stycznia 2018 roku odbyła się uroczystość pożegnania asp. sztab. Krzysztofa Gana, dyżurnego operacyjnego, który zakończył służbę zawodową w Stanowisku Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie i przeszedł na emeryturę.

Odchodzącego strażaka żegnał komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender w obecności licznie zebranych funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tutejszej Komendy. W trakcie uroczystości wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej asp. sztab. Krzysztofa Gana, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczono okolicznościowe upominki. Koleżanki i koledzy, strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę.

                Asp. sztab. Krzysztof Gan służbę funkcjonariusza rozpoczął w dniu 1 września 1990 roku na stanowisku dowódca sekcji w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Koszalinie. Z dniem 1 grudnia 1992 roku został mianowany na stanowisko dyspozytor w Komendzie Rejonowej PSP w Koszalinie. Dnia 1 czerwca 1994 r. został mianowany na stanowisko młodszy inspektor a następnie z dniem 1 kwietnia 1995 r. na stanowisko starszy inspektor. Z dniem 1 maja 1997 roku został mianowany na stanowisko dyżurnego operacyjnego, na którym pozostał do końca swojej służby.

                W trakcie służby był wielokrotnie wyróżniany za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych oraz był odznaczony w 2008 r. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, w 2009 r. Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa natomiast w 2010 r. Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej. W roku 2013 został wyróżniony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Asp. sztab. Krzysztof Gan za wzorową postawę i wysokie osiągnięcia w realizacji zadań służbowych otrzymał Dyplom Komendanta Głównego PSP w 2015 roku.

                W trakcie uroczystej zbiórki komendant miejski PSP w Koszalinie st. bryg. Mirosław Pender podziękował strażakowi za ofiarność i zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych.

                Nowemu emerytowi życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji w życiu osobistym oraz odwagi w spełnianiu marzeń.

  • DSC08681
  • DSC08684
  • DSC08687
  • DSC08690
  • DSC08769
  • DSC08773

Opracowanie i zdjęcia: KM PSP Koszalin

© 2017 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin